NEO MİCE

NEO MİCE

Mice Tur - Neo Mice Organizasyon konusunda en geniş operasyon kabiliyetine sahip olan M.I.C.E size Türkiye'de ve tüm Dünyada Hizmet verebilme yeteneğine sahiptir. Bunların dışında M.I.C.E ihtiyacınız olan organizasyonu size özel geliştirir.

Personel, Şirket ve Dönem Toplantıları
Kongre Seminer Organizasyonları
Personel Motivasyon ve Gezi Organizasyonlar
Bayi Toplantıları ve Bayi Gezileri
Açılış ve Lansman Toplantıları
Tüm Türkiye'de ve Dünyada Otel Rezervasyonları
Rehberlik ve Transfer Hizmetleri
VIP Transfer Hizmetleri
Kişiye Özel Seyahat Hizmetleri
Tüm Dünya Havayolu Biletleri
Araç Kiralama Hizmetleri
Image

Mice Tur Kalite Anlayışımız

Yaptığımız işlerin sıradan değil, ölçülebilir olmasına dikkat ederiz. Kaliteye inanmak tüm organizasyonlarımızda bizim için vazgeçilmez bir yaklaşımdır.

M.I.C.E gerek yurtiçi gerekse yurtdışında gerçekleştirdiği tüm operasyonlarında işin uzmanı çözüm ortakları ile çalışır. M.I.C.E de bir çok proje kendi içerisinde çözümlenmekte olup, konunun uzmanı ekip arkadaşlarımız kalite standartlarını en üst seviyede tutmak için çalışırlar.

M.I.C.E kalite sapmalarını önlemek için bir çok hizmeti kendi personeli ile çözümlemektedir. Gerek Karşılama ekiplerimiz gerekse ürün yöneticilerimiz operasyonun bir parçasıdır, ürünün hazır hale getirilip sunulmasına kadar geçen süreçte çalışan Ekip %100 M.I.C.E personelidir. Ayrıca ürün ve hizmetlerimizin misafirlerimizle buluşturduğumuz tüm süreçte çaba gösteren ekip yine %100 M.I.C.E personelidir.

Her M.I.C.E çalışanı kalite standartlarını gözeterek hizmet verdiği kurumu temsil etme bilinci ile organizasyonu tamamlamaktadır.

M.I.C.E de herkes ayrıcalıklıdır. 50 kişilik kadro uzman yöneticilerimizle , bu meslekte tecrübeli ve bu sektörün hassasiyetine inanan arkadaşlardan oluşan büyük bir ekibiz. Yapmış olduğumuz işin bir hizmet işi olduğu bilinci ile hareket ediyor ve en iyi hizmeti en efektif şartlarda sizlere sunmaya çalışıyoruz.

İletişimimizin çok güçlü kalmasına özen göteriyoruz ve her an bize ulaşılabilmesini arzuluyoruz. Proje yöneticiniz ile her saat iletişimde olabilirsiniz. Bundan dolayıdır ki, Tüm ekip üyesi arkadaşlarımız kaliteye ve kaliteli iletişime inanarak sizi her aşamada bilgilendirmeyi görev edinmiştir.

Ekibimizde size çözüm üretecek bir çok departman konunun uzmanı kişiler tarafından yönetiliyoruz. Yurtiçi Operasyonlarımız ve Yurtdışı Operasyonlarımız tamamen kendi ekibimiz tarafından organize edilip, operasyonu yapılmaktadır. Ayrıca M.I.C.E yurtdışında Güney Asya Operasyonları için Bangkok merkezli bir operasyon ofisine ve İskandinavya , Baltıklar ve Hatta bütün Kuzey Avrupada Operasyon yapan Finlandiya merkezli bir ofise sahibiz. Bu Anlamda Ülkemizini nadir operatörlerden birisiyiz. Ayrıca, Ege ve Akdeniz operasyon merkezlerimiz ile sizlere en kısa sürede en iyi hizmeti temin etmek için çalışıyoruz.